Andere informatie en diensten van de overheid: www.belgium.be

Alle perscontacten

Instituut voor Veteranen - NIOOO

Regentlaan 45/46
1000 Brussel
+32 2 227 63 00
+32 2 227 63 31
http://www.warveterans.be

Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium

Jubelpark 1
1000 Brussel
+32 2 739 67 11
+32 2 732 01 05
http://www.kikirpa.be

Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium

Jubelpark 1
1000 Brussel
+32 2 739 67 11
+32 2 732 01 05
http://www.kikirpa.be
Contact

Simon Laevers

Perscontact NL
+32 2 739 68 03
+32 494 32 07 80
simon.laevers@kikirpa.be

Koninklijk Meteorologisch Instituut van België

Ringlaan 3
1180 Brussel
+32 2 373 05 08
+32 2 375 12 59
http://www.meteo.be
Contact

Heidi Langenus

Communicatie
+32 2 790 39 70
+32 2 373 03 97
heidi.langenus@meteo.be

Koninklijk Museum voor Midden-Afrika

Leuvensesteenweg 13
3080 Tervuren
+32 2 769 52 11
+32 2 769 52 42
http://www.africamuseum.be
Contact

Marie-Pascale Le Grelle

Pers & Communicatie
+32 2 769 53 40
+32 2 769 52 42
press@africamuseum.be

Koninklijke Bibliotheek van België

Keizerslaan 4
1000 Brussel
+32 2 519 53 11
+32 2 519 55 33
http://www.kbr.be
Contact

Sara Lammens

Communicatieverantwoordelijke
+32 2 519 53 98
+32 478 78 88 31
+32 2 519 55 95
sara.lammens@kbr.be

Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis

Jubelpark 10
1000 Brussel
http://www.kmkg-mrah.be
Contact

Bart Suys

Hoofd Communicatie
+32 2 741 73 00
+32 2 733 77 35
b.suys@kmkg-mrah.be

Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België

musee-magritte-museum
Museumstraat 9
1000 Brussel
+32 2 508 32 11
+32 2 508 32 32
http://www.fine-arts-museum.be
Contact

Isabelle Bastaits

Hoofd Externe Communicatie & Relaties
Museumstraat 9
1000 Brussel
02 508 34 09
+ 32 479 24 99 04
isabelle.bastaits@fine-arts-museum.be

Kruispuntbank van de Sociale Zekerheid (KSZ)

Sint-Pieterssteenweg 375
1040 Brussel
+32 2 741 83 11
+32 2 741 83 00
http://ksz-bcss.fgov.be
Contact

Isabelle Leroy

Communicatieverantwoordelijke
Sint-Pieterssteenweg 375
1040 Brussel
+32 2 741 84 14
+32 2 741 83 00
Isabelle.Leroy@ksz-bcss.fgov.be

Museum voor Natuurwetenschappen / Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen

Vautierstraat 29
1000 Brussel
+32 2 627 42 38
http://www.natuurwetenschappen.be
Contact

Donatienne Boland

Pers- & Communicatieverantwoordelijke FR
+32 2 627 41 21
donatienne.boland@naturalsciences.be